Lehce chladivý a osvěžující gel.


ice gel

REFIT ICE gel Menthol & Eukalyptus

Tento gel oceníte zejména tehdy, pokud preferujete jemnou vůni eukalyptu před silou mentholu.

Proč právě eukalyptus?

Eukalyptus zmírňuje svalové a revmatické potíže. Dále eukalyptus velmi příznivě působí na horní cesty dýchací, když je gel nanesen na oblast průdušek. Uvolní se tím sliznice a zlepší dýchání.

Kdy použít REFIT ICE gel Menthol a Eukalyptus?

Vyzkoušejte ho například také jako osvěžení během déletrvajícího závodu nebo utkání a po nenáročném tréninku. Můžete jej používat před, v průběhu i po sportovním výkonu.

Co víme o eukalyptu?

Eukalyptový olej je především známý svými antiseptickými účinky na dýchací cesty.

Působí jako ověžovač vzduchu, zajišťuje zdravé ovzduší, a je ideální k inhalaci při nachlazení, chřipce, zánětu dutín, bolestech v krku.

Složení

Aqua, Isoprpyl Alcohol, Menthol, Camphor, Carbomer, Eucalyptus Globulus, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ci 42090, CI 19140

Další informace ...
ice gel

Refit Ice gel Eukalyptus XXL výhodné balení

Menthol a Eukalyptus 500ml

249 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na DrMax.cz
ice gel

Refit Ice gel Menthol a Eukalyptus

Menthol a Eukalyptus 230ml

149 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na DrMax.cz

Refit Ice gel, roll-on

Menthol a Eukalyptus 80ml

79 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na Pilulka.cz

Refit Ice gel

Mentol
Více informací

Refit Ice gel

Kafr a Methylsalicylat
Více informací

Refit Ice gel

Kostival a koňský kaštan
Více informací

Refit Ice gel

Tea tree Oil
Více informací

Skvělý dárek REFIT 4v1


Čtyřkominace pro péči o namožené záda, svaly a klouby
Bolesti zad nám mohou silně znepříjemňovat život. V některých případech mohou být tak úporné, že se postižený nemůže ohnout, má omezenou hybnost nebo nedokáže stát ve vzpřímené pozici. Na pováženou je, když je bolest bodavá nebo začne vystřelovat do končetin. V takovém případě se často jedná o vyhřeznutí meziobratlové ploténky.


Koupit na RefitShop

Další informace


ice gel

Eukalyptus

Eukalyptus pochází z australských savan. Dnes se nejčastěji pěstuje na plantážích v Africe, Středním východě, Jižní Americe a také v Asii

Eukalyptový olej je známý svými antiseptickými účinky na dýchací cesty. Působí jako ověžovač vzduchu, zajišťuje zdravé ovzduší, a je ideální k inhalaci při nachlazení, chřipce, zánětu dutín, bolestech v krku. Je vhodný při různých svalových a revmatických onemocněních.

Menthol

Blahodárný účinek této rostliny spočívá především v silici a její složce - mentholu, který zevně potlačuje citlivost nervových zakončení tím, že vyvolává pocit chladu. Důležité je také to, že menthol působí antisepticky a protizánětlivě.

Mátě se nejlépe daří v půdě s dostatkem vláhy a světla. Ideálně pak v teplejších chráněných polohách. Pěstuje se ve většině evropských zemí na velkých plochách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace