Lehce roztíratelný hřejivě-chladivý gel.


ice gel

REFIT ICE gel Kafr

"Hřejivě-chladivý" gel, který je vhodný zejména při obtížích v oblasti krční, hrudní a bederní páteře, při namožení a únavě svalů. Je určen k domácímu i profesionálnímu použití.

Jak kafr působí?

Kafr je velmi dobře znám svým mírně znecitlivujícím a prokrvujícím účinkem. Kafr se také velmi rychle vstřebává do kůže a okamžitě vyvolává lehce hřejivý pocit, působí antisepticky a jako mírné lokální anestetikum.Během vmasírování pozitivně působí při únavě svalů.

Proč vybrat tento gel?

Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet, jaké to je, když se skloubí chladivá síla mentholu a hřejivý efekt kafru. Budete příjemně překvapeni.

Složení REFIT ICE gelu s kafrem

Aqua, Isopropyl Alcohol, Camphor, Menthol, Laureth-9, Methyl Salicylate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ci 42090, CI 19140,

ice gel
ice gel

Refit Ice gel

s Kafrem 230ml

149 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na DrMax.cz

Refit Ice gel, roll-on

s Kafrem 80ml

85 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na Pilulka.cz

Refit Ice gel

Mentol
Více informací

Refit Ice gel

Mentol a eukalyptus
Více informací

Refit Ice gel

Kostival a koňský kaštan
Více informací

Refit Ice gel

Tea tree Oil
Více informací

Skvělý dárek REFIT 4v1


Čtyřkominace pro péči o namožené záda, svaly a klouby
Bolesti zad nám mohou silně znepříjemňovat život. V některých případech mohou být tak úporné, že se postižený nemůže ohnout, má omezenou hybnost nebo nedokáže stát ve vzpřímené pozici. Na pováženou je, když je bolest bodavá nebo začne vystřelovat do končetin. V takovém případě se často jedná o vyhřeznutí meziobratlové ploténky.


Koupit na RefitShop
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace