Extra silný gel s výrazným chladivým efektem.


ice gel

REFIT ICE GEL menthol 2,5%

Extra silný masážní gel, který výrazně napomáhá regeneraci organismu po jakékoliv fyzické námaze. Osvěžující gel má mimořádně silné regenerační a prokrvující účinky. Již pouhou aplikací na namožené a unavené svaly a klouby dochází k mohutnému prokrvení. Účinek je okamžitý a dlouhodobý a doslova jej cítíte a vnímáte. REFIT ICE GEL se snadno vstřebává a nezanechává mastný film – proto jej můžete používat kdykoliv a kdekoliv.

Návod k použití

Na postižené místo naneste slabou vrstvu gelu a jemným, krouživým pohybem vmasírujte. Opakujte 3-4x denně nebo dle potřeby.

Upozornění

Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Nepřikládejte bandáž. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou s uvedených látek. Po zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékaře. Chraňte před dětmi. Nevhodné pro děti do 3 let.

Další informace ...
ice gel

Refit Ice gel Menthol Extra XXL výhodné balení

s mentholem 2.5% 500ml

249 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na DrMax.cz
ice gel

Refit Ice gel Menthol Extra

s mentholem 2.5% 230ml

149 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na DrMax.cz

Refit Ice gel, roll-on

s mentholem 2.5% 80ml

79 Kč
(doporučená cena)
Koupit na RefitShop.cz Koupit na Benu.cz Koupit na Pilulka.cz

Refit Ice gel

Mentol a eukalyptus
Více informací

Refit Ice gel

Kafr a Methylsalicylat
Více informací

Refit Ice gel

Kostival a koňský kaštan
Více informací

Refit Ice gel

Tea tree Oil
Více informací

Skvělý dárek REFIT 4v1


Čtyřkominace pro péči o namožené záda, svaly a klouby
Bolesti zad nám mohou silně znepříjemňovat život. V některých případech mohou být tak úporné, že se postižený nemůže ohnout, má omezenou hybnost nebo nedokáže stát ve vzpřímené pozici. Na pováženou je, když je bolest bodavá nebo začne vystřelovat do končetin. V takovém případě se často jedná o vyhřeznutí meziobratlové ploténky.


Koupit na RefitShop

Další informace


ice gel

REFIT ICE GEL menthol 2,5%

Ingredients: Aqua, Isopropyl Alcohol, Menthol, Laureth-9, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 42090.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace